Články

CSKA Moskva – Unics Kazaň: šlágru budou vévodit obrany
article image

8.12.201

Ve šlágru basketbalové VTB ligy se utkají dva z kvarteta hlavních kandidátů na titul. Mistři z CSKA jsou doma favority, ale borci z Kazaně každého ničí svojí precizní obranou. Tato bitva žádnou bodovou smršť nepřinese.

Spolu s Chimki a Nižným Novgorodem tvoří čtyřlístek, který svým rozpočtem i složením kádrů jasně trumfuje ostatní. Tyto kluby to potvrzují i v letošní sezóně a opanovaly tabulku. Ruský gigant CSKA, obhájce titulu a momentálně možná vůbec nejlepší klub Evropy, má na kontě jednu porážku, Unics už dvě. Po nich v klubu vyhodili trenéra a navrátilec Pašutin totálně překopal styl hry – vše na obranu! Od té doby Kazaňští jen vítězí, šokovali i výhrou v Eurolize na palubovce Realu Madrid. Obvykle dostávají jen něco nad 60 bodů, teď proti nim ale budou stát rozjetí vojáci, kteří v obou soutěžích vyhráli už 15x v řadě! I jejich doménou odjakživa bývala neprostupná defenzíva a ani zranění několika opor by je nemělo zastavit ve vítězném tempu. Nicméně dá se očekávat urputný boj a rozhodně menší počet nastřílených košů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - CSKA Moskva - U.Kazaň 150,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip