Články

CSKA Moskva – Sporting: opatrné čekání na gól
article image

25.8.2015

Ten výsledek nakonec vyhovoval oběma. V prvním duelu Portugalci doma v závěru urvali výhru, ale i pro Rusy bylo skóre 1:2 příznivé. V odvetě Ligy mistrů to budou šachy a trpělivé čekání na šanci.

Ve 3. předkole měli se Spartou namále, ale nakonec zvládli odvetu v Praze a po přestřelce 3:2 šli dál. Teď fotbalisté CSKA musejí postup zařídit pro změnu na domácím stadionu, což paradoxně nemusí být taková výhoda. Borci Sportingu jsou totiž šikovní rychlíci hrozící smrtícími brejky a venku jsou díky svým schopnostem extra nebezpeční. Ruský tým navíc trápí neutěšená domácí forma, na svém stadionu v evropských pohárech naposled porazil Plzeň v říjnu 2013!

Co tedy očekávat od odvety? Určitě ne žádnou velkou ofenzivní smršť, ale spíše jen taktické šachy a trpělivé čekání na chybu. Proto asi nikoho nepřekvapí, když zejména první poločas proběhne ve velmi opatrném duchu a oba týmy do toho šlápnou až po změně stran. Anebo snad bude realita jiná?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - CSKA Moskva - Sporting 0 2.19

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip