Cruz Azul – Real Madrid: s góly se nebude otálet

15.12.2014

Bílý balet si odletěl pro titul na MS klubů do Maroka, kde v semifinále narazí na Cruz Azul. Vítěz Ligy mistrů se pyšní skvělou formou a drtí konkurenty, což předvede také proti mexickému soupeři. Góly budou od začátku padat!

Dvacet vítězných zápasů v řadě vybojoval slavný Real Madrid, jenž v květnu podesáté opanoval evropskou Ligu mistrů, čímž si zajistil účast na MS klubů. Do Maroka tak odcestoval ve velké pohodě, i bez zraněného Jamese Rodrigueze se mu daří a jeho drtivá ofenzíva kosí každého, kdo se mu postaví do cesty. Nezastavitelný je především portugalský snajpr Cristiano Ronaldo, jenž v patnácti kolech španělské Primera Division nastřílel už 25 branek, což je více než patnáct z dvaceti týmů v soutěži! Při demolici soupeřů mu ale zdatně pomáhají Benzema, Bale či obrozený Isco a obrana Cruz Azul bude mít s jejich krocením plné ruce a nohy práce. Hru populárního mančaftu z Mexico City ze středu pole organizuje zkušený Gerardo Torrado, jenž dlouho válčil ve španělské lize, za mexickou reprezentaci odehrál třetí nejvyšší počet utkání v historii (146) a dvěma góly v sobotu zařídil čtvrtfinálový postup Cruz Azulu přes Western Sydney Wanderers (3:1 v prodloužení). Kolem sebe má šikovné rychlíky Formicu, Baeze, Gimeneze či Pavoneho, před kterými se bude muset mít obrana Realu na pozoru. Madridský gigant je na tom ale co do kvality kádru výrazně lépe, a to se v utkání projeví. Už první poločas by mohl nabídnout góly!