Články

Cr. Palace – Tottenham: Spurs zahájí triumfem
article image

17.8.201

Nováček Premier League v úvodním duelu sezony hostí loni pátý Tottenham, který přes léto výrazně posílil a chce do Ligy mistrů! V londýnském derby bude mít navrch a zvítězí.

„Eagles“ loni v druhé nejvyšší anglické soutěži skončili pátí, skrze play off se ale mezi elitu nakonec prokousali. Výraznou měrou se o jejich postup do Premier League zasloužil zázračný ofenzivní talent Wilfried Zaha, jenž ale po sezoně odešel do Manchesteru United a jeho ofenzivní schopnosti budou domácím jistě hodně chybět. Na jejich lavičce sedí zkušený trenér Ian Holloway, který v roce 2010 dovedl do elitní soutěže Blackpool a letos si postup zopakoval právě s Crystal Palace. Svým svěřencům ordinuje odvážný a útočný styl hry, od kterého neustoupí ani v Premier League. Kvalitou kádru ale Crystal Palace za většinou konkurentů zaostává, o Tottenhamu nemluvě. Spurs udrželi v týmu hvězdného Garetha Balea, jenž ale proti Crystal Palace kvůli zranění nenastoupí. Do útoku pak získali zkušeného kanonýra Roberta Soldada z Valencie, jenž za tři roky v dresu „Los Che“ nastřílel 81 branek a měl by vyřešit problémy „Kohoutů“ s proměňováním šancí. Domácí budou bojovat, ovšem na zkušenějšího protivníka stačit nebudou. Sázím dvojku!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Crystal Palace - Tottenham 2 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip