Články

Cr. Palace – Arsenal: Kanonýři napraví selhání
article image

15.8.201

Spadli zpět na zem! Vychvalovaní borci Arsenalu nezvládli vstup do Premier League a prohráli derby s West Hamem, proti londýnským rivalům z Crystal Palace tak mají co napravovat. A v Selhurst Parku předvedou svou lepší tvář!

Během letní pauzy získali z Chelsea brankáře Petra Čecha, v bitvě o Community Shield pak přehráli právě mistrovské Blues 1:0 a vypadali, že v nadcházejícím ročníku konečně budou bojovat o titul. Jenže ouha, hned v prvním kole borci Arsenalu zakopli a doma prohráli s West Hamem 0:2! Právě novic Čech se pod nečekanou porážku podepsal dvěma chybami, zkušený gólman se ale nepovedeným začátkem svého angažmá u Kanonýrů jistě nenechá rozhodit. Pokud však Gunners chtějí pomýšlet na nápravu, musí výrazně přidat všichni borci, kteří vyběhnou na trávník Selhurst Parku, kde Kanonýři neprohráli ligový mač od roku 1979. První ligové klání se totiž Özilovi a spol. herně vůbec nepodařilo, sice měli převahu a kombinovali, téměř žádnou kloudnou šanci ke skórování si ale nevytvořili. Kvalitu v ofenzívě přitom nepostrádají, a pokud přidají na přímočarosti, s Crystal Palace si poradí! Domácí zahájili sezonu lépe a vydřeli triumf 3:1 v Norwichi, herně však vůbec nepřesvědčili a tři body si ze hřiště Kanárků odvezli díky velké porci štěstí i pomoci rozhodčích. Kvalitou za Arsenalem výrazně zaostávají, hosté si další klopýtnutí nemohou dovolit. Získají tři body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Crystal Palace - Arsenal 2 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip