Články

Corinthians – Goias: lídr si zastřílí
article image

14.10.2015

Navzdory kvalifikačním bojům o postup na MS brazilská liga pokračuje v jízdě! Fotbalisté vedoucího Corinthians se v 30. kole pokusí zvýšit náskok na čele tabulky a utrápený Goias není soupeřem, který bude klást výraznější odpor.

Loni čtvrtý mančaft ze Sao Paula letos celé soutěži průběžně kraluje a dělá si velký zálusk na zisk šestého titulu. Svěřenci kouče Titeho disponují nejlepší defenzívou celé soutěže (0,82 inkasovaných gólů na zápas) a daří se jim také v útoku (50 vstřelených branek), jenom druhé Mineiro se pyšní produktivnější ofenzívou (51 gólů). Do utkání s Goias nastoupí Corinthians bez tří borců, kteří byli povolání do brazilské reprezentace (obránce Gil a záložníci Elias s Renatem Augustem), kádr ale mají domácí dostatečně široký na to, aby se s jejich absencemi vyrovnali. Navíc narazí na soupeře, který se herně a výsledkově trápí a v posledních pěti duelech čtyřikrát prohrál. Borci Goias venku padli čtyřikrát po sobě a vstřelili jen dva góly, rozjetého protivníka nepotrápí. Prohrají v handicapu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Corinthians - Goias 0:1 1 2.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip