Články

Colorado – Florida: Avalanche napraví selhání
article image

16.11.201

Rozjeté Colorado v posledních dvou duelech narazilo a nebodovalo, od St. Louis dokonce utrpělo nečekaný výprask 3:7! Panteři v průběhu celé sezony tápou, ovšem občas překvapí. To se jim však v Denveru nepovede, domácí zvítězí.

V  sezonách nedávno minulých bývali pro smích a patřili mezi nejhorší týmy celé soutěže. Boci Colorada ale letos nečekaně září! Příchod bývalého gólmana Patricka Roye na lavičku Avalanche se zatím ukazuje jako trefa do černého, známý bouřlivák zpevnil dříve průchodnou defenzívu celku z Denveru a zároveň výrazně pozvedl produktivitu jeho útoku. Výsledkem je čtrnáct triumfů z úvodních osmnácti duelů sezony a pouhých 37 inkasovaných branek! A to sedm z nich obdrželi Hejda a spol. v posledním duelu na ledě St. Louis, kde totálně propadli… Podobný výpadek doma sotva zopakují, na trápícího se protivníka si budou věřit. Panteři po devíti porážkách v řadě nečekaně zdolali lídra Západní konference Anaheim 3:2, den před duelem v Coloradu ale odehráli těžký zápas v Minnesotě, který naopak 2:3 prohráli. A v Denveru také padnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Colorado - Florida 1 1.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip