Články

Colorado – Calgary: Flames opět padnou
article image

5.1.2014

Avalanche naskočili na vítěznou vlnu, na které se chtějí udržet za každou cenu. Zopakování nedávné série neúspěchů by se jim v boji o play off nakonec mohlo šeredně vymstít! Domácí si to dobře uvědomují a trápící se Flames zdolají.

Flames jsou jediným týmem Západní konference, jenž se v počtu vstřelených branek nepřehoupl do dvouciferných čísel. Absence spolehlivého kanonýra je trápí od startu sezony, stejně jako velká nevyrovnanost jednotlivých útoků a nedůsledná obrana. Na účast ve vyřazovacích bojích tak už mohou zapomenout, vždyť na osmý Phoenix ztrácí propastných patnáct bodů! V poslední době navíc kráčí od porážky k porážce – čtyřikrát po sobě nebodovali a vstřelili jenom jeden gól… Colorado z podobné šlamastyky dokázalo vybřednout a po čtyřech prohrách třikrát zvítězilo, naposledy si poradilo se silným San Jose 4:3, kdy dvěma přesnými zásahy zazářila jednička draftu Nathan MacKinnon. Ofenzíva domácích je na tom výrazně lépe než ta hostující co do kvality (Landeskog, Duchene, Stastny, Parenteau) i produktivity, Avalanche dovede k dalšímu vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Colorado - Calgary 1 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip