Články

Club Bruggy – Leicester City: opatrná první půle bez branek
article image

14.9.201

V uplynulé sezóně šokovali Premier League, co teď předvedou na evropské scéně? Angličtí šampióni z Leicesteru zajíždějí v Lize mistrů do Brugg a na gól se bude čekat dlouho.

Loni oslnili nejen Ostrovy, ale celý fotbalový svět. Všechny oslovila pohádka o outsiderovi, který vyfoukl trofej arogantním boháčům. Bylo ale jasné, že obhájit vydobyté pozice bude pro borce Leicesteru nadlidský úkol. To se potvrzuje, v anglické lize jsou nyní s bilancí 1-1-2 těsně nad sestupovými příčkami. Teď navíc přichází velký test v Champions League! „Nechceme být v Lize mistrů poprvé a naposled. Chceme všem ukázat, co dokážeme,“ hlásil tahoun mužstva záložník Drinkwater. Jaké mají šanci v Belgii? Domácí také strádají, vyhráli jediné z posledních pěti soutěžních utkání. Nahrávat jim může skutečnost, že duel pískají řečtí rozhodčí, kteří asi nebudou pouštět důrazný ostrovní styl. Leicester je typické brejkové mužstvo, na což bude jistě spoléhat i v pohárech, domácí se také slepě nepoženou do útoku. Alespoň v první půli to bude taktická partie bez šancí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - FC Bruggy - Leicester 0,5 - 2.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip