Články

Cleveland - Golden State: rozjetý obhájce se nezastaví
article image

7.6.2016

Po semifinálovém trápení to ve finále vypadá, že se z obhájců titulu Golden State v NBA opět stává nezastavitelná mašina. V boji o titul vede už 2:0 a Cleveland ji ani na domácí palubovce nezastaví.

Suverén letošní základní části a obhájce titulu měl v konferenčním finále namále, když s Oklahomou prohrával 1:3 na zápasy. Ovšem poté třikrát vyhrál a jako by se tím rozjel k těžko zastavitelné jízdě. Ke třem výhrám v řadě nad Oklahomou totiž nyní přidal i dvě ve finále nad Clevelandem. Obě byly sice na domácí palubovce, ale obě na finále až nečekaně jednoznačné. Zvlášť ta druhá, v níž Warriors své protivníky rozstříleli rozdílem 33 bodů, jen podtrhla jejich převahu - ostatně rozdíl 48 bodů dohromady ve dvou úvodních zápasech série je rekordní, žádné jiné finále v historii NBA nebylo na začátku jednoznačnější.

Ostře sledovaná série se nyní stěhuje do Clevelandu, zda to ale týmu Cavaliers pomůže, je otázkou. Jednak proti němu mluví vzájemná bilance zápasů - za poslední rok s Golden State prohrál všech osm zápasů, z toho tři doma. Navíc s výjimkou LeBrona Jamese se ve druhém zápase nedařilo dalším hvězdám Clevelandu - Kyrie Irving proměnil jen pět ze 14 střel a zůstal na deseti bodech, Kevin Love za dvacet minut stihl pouze pět bodů a navíc po nechtěném úderu do hlavy od Harrisona Barnese odstoupil s příznaky na otřes mozku. James na všechno sám nestačí, bude to další večer pro obhájce.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Cleveland - Golden State 2 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip