Články

Cleveland - Golden State: poslední krok, nebo vyrovnání!
article image

16.6.201

Basketbalisté Golden State mohou po 40 letech slavit triumf v NBA, chybí jim k tomu jediná výhra. Poprvé se ji pokusí získat na hřišti Clevelandu, který v posledních dvou zápasech finálové série jasně porazili a v sérii vedou 3:2 na zápasy.

Cleveland

+ po slabší chvilce obživlý LeBron James, domácí prostředí

- absence zraněných Kyrieho Irvinga a Kevina Lovea, užší kádr

 

 

Golden State

+ výborný Stephen Curry, skvěle zvládnutý závěr 5. zápasu

- možná nervozita z posledního kroku

 

 

První dvě utkání rozhodlo až prodloužení, poslední dva výsledky byly pro změnu vcelku jednoznačné. Oba patřily hráčům Golden State, ale nenechme se zmást, třeba v tom posledním, ve kterém vyhráli o 12 bodů, byl ještě pět minut před koncem jednobodový rozdíl. A tak jen čtvrtý duel, v němž Warriors zvítězili o 19 bodů, byl opravdu jasnější záležitostí. Právě v něm se Cavaliers podařilo skvěle ubránit LeBrona Jamese, jenž dal jen 20 bodů, na něj v poslední době nezvykle málo.

 

Pátý duel už byl ze strany Jamese zase o něčem jiném a opět vévodil hráčským statistikám. Nastřílel 40 bodů, doskočil 14 míčů a přidal 11 asistencí, ve všech případech nejvíc ze všech hráčů na hřišti. Právě na tom, jak se Warriors podaří tohoto hvězdného soupeře ubránit, bude záležet, zda mohou pomýšlet na triumf, jenž by pro klub získali po dlouhých 40 letech. Využít by mohli také to, že Cleveland zvlášť v zatím posledním utkání mlel z posledního, protože mu chybějí zranění Kyrie Irving a Kevin Love.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet bodů - Cleveland - Golden State 195,5 - 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip