Články

Cirstea S. – Šafářová L.: úvodní set pro Rumunku
article image

4.8.201

Ve Washingtonu byla nasazená jako turnajová jednička a selhala hned v 1. kole. Teď čeká Lucii Šafářovou v Montrealu na úvod nebezpečná Rumunka Sorana Cirstea. Češka vstoupí do zápasu nervózně a první set ztratí.

Bylo to bolestivé procitnutí, když Lucii vypráskala v americké metropoli na startu turnaje Francouzka Mladenovic. Po hladce získané první sadě najednou Šafářová odpadla a vlastními chybami zápas ztratila. To Cirstea uhrála ve Washingtonu jen o kolo víc, nicméně v obou tříseťácích, které absolvovala, vždy ovládla první set. Jak vidno, s koncentrací na zápas problém nemá a proti nasazené Šafářové ji navíc nebude svazovat tlak. Hrály spolu zatím čtyřikrát, Češka vede 3:1, nicméně ani v jednom případě to nebyla jasná záležitost. Přes poslední zaváhání je brněnská rodačka favoritkou, a pokud se nestane nic nepředvídatelného, postup do dalšího kola by jí neměl utéci. Přesto to nemusí mít vůbec jednoduché a zejména první sada by mohla být z její strany hodně nervózní. Proč si tedy nezkusit vsadit na výhru Cirstey v prvním setu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Cirstea S. - Šafářová L. 1 2.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip