Články

Čilič M. – Berdych T.: Chorvat ztratí s favoritem jen set
article image

27.6.201

Hodně těžký soupeř pro 3. kolo! Tomáš Berdych změří na wimbledonské trávě síly s chorvatským bijcem Marinem Čiličem. Bude to přetlačovaná o každý bodík a v očekávané tie-breakové smršti favorit uhraje jen jeden set.

Berdych si coby turnajová šestka může dělat velké ambice na úspěch. Ve Wimbledonu už byl ve finále, má sebevědomí i hodně slušnou formu. Ale... Trápí ho bolavé zápěstí, které si narazil hned v prvním utkání a výrazně ho limituje zejména při bekhendových úderech. „Na Čiliče potřebuji mít ruku v pořádku, abych se mohl opřít do returnu a dokázal ho zezadu přetlačit,“ povzdechl si Berdych. Lehké by to neměl, ani kdyby byl zcela fit. Se soupeřem má sice aktivní bilanci 5:2, jenže Čilič je se svým dělovým servisem a agresivním pojetím jako stvořený pro trávu. A jediný vzájemný duel na trávě, loni v Queen's, s ním Berdych prohrál! Teď navíc není v pořádku, což mu bude během zápasu vrtat i v hlavě. Proč nezkusit sázku na to, že se mu podaří uhrát pouze jeden set?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Cilic M. - Berdych T. 3:1 6.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip