Články

Cibulková D. – Vesnina E.: Slovenka proletí do nejlepší čtyřky
article image

4.7.2016

Proklouzly mezi nejlepších osm a cítí velkou šanci na grandslamové semifinále. Slovenka Dominika Cibulková bude proti Rusce Jelena Vesnině favoritkou a nedá jí šanci.

Obě mají v nohou pondělní maratony, které shodně vyhrály poměrem 9:7 ve třetím setu – Cibulková přetlačila světovou trojku Polku Radwaňskou po třech hodinách, když odvracela mečbol, Ruska udolala krajanku a deblovou parťačku Makarovou. Obě zvládly své předchozí tři zápasy poměrem 2:0 a mezi sebou mají vyrovnanou vzájemnou bilanci 3:3 na zápasy. Jak potom hledat favoritku? Zdá se, že jí bude drobná Slovenka. Jednak je na žebříčku o 32 příček výše, na trávě se navíc letos neuvěřitelně rozjela a má v kapse už triumf z Eastbourne. Navíc se zdá, že i její arzenál zbraní na čele s bojovností je pestřejší. Ve Wimbledonu se už jednou potkaly, před sedmi lety vyhrála ve 3. kole Ruska ve třech setech, jenže to bylo také její poslední vítězství. Od té doby se utkaly dvakrát, pokaždé na turnaji v Moskvě, a hladké výhry si odvezla Cibulková. A přestože jí wimbledonská jízda komplikuje naplánovanou sobotní svatbu, nedá nenasazené soupeřce šanci a půjde do semifinále.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Cibulková D. - Vesnina E. 2:0 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip