Články

Chorvatsko – Španělsko: obrana obhájců znovu odolá
article image

21.6.201

Čechy válcovali celý zápas a vyhráli 1:0, Turky smetli 3:0. Španělé zatím působí hodně suverénně a nemuseli ani hasit problémy před vlastní bránou. A proti Chorvatům znovu udrží nulu.

S plným bodovým ziskem se už těší na osmifinále a poslední zápas ve skupině mohou vzít i lehce oddechově. Ovšem že by ho Španělé vypustili, to ani náhodou. Jít do play off z první příčky je výhodné, navíc jde o sebevědomí úřadujících mistrů Evropy. Ty drží tradiční opory na čele s mozkem záložní řady Iniestou, hodně spolehlivě hraje i hvězdná stoperská dvojička Ramos – Piqué. Chorvati by ke stoprocentní jistotě postupu potřebovali bodík, takže jejich útočné snahy nebudou zase tak výrazné, protože bezgólová plichta jim sedí. Navíc mimo bude duše týmu Modrič, což se na kreativitě mužstva musí projevit. „Stačí nám bod, ale my chceme vyhrát,“ hlásil záložník Rakitič působící v Barceloně. Jenže Španělé na Euru naposledy prohráli v roce 2004 a kromě tradiční ofenzivní síly se už chlubí i jistotou v obraně. Vždyť od kvalifikační porážky 1:2 na Slovensku v říjnu 2014 v následujících 10 soutěžních zápasech posbírali 10 výher při skóre 21:0! I když kouč Del Bosque zřejmě bude šetřit Ramose, který má na kontě žlutou kartu, nedá se očekávat, že by španělská defenzíva byla ochromená. Chorvaté i na minulém Euru padli s protivníkem 0:1 a ani tentokrát na jeho obranu nevyzrají.

Chorvatsko

+ Modrič a Rakitič jsou jedni z nejlepších středních záložníků světa, v útoku řádí kanonýr Mandžukič.
- Obrana je bez většího jména, to největší, Lovrana z Liverpoolu, nechal trenér kvůli neshodám doma, občasné problémy s psychikou

Španělsko

+ Tým plný hvězd, kteří hrají převážně španělskou ligu, jenže je současně považována za nejlepší na světě
- Mnoho hráčů prožilo úspěšnou, ale o to delší sezonu, uvidíme kolik hráčům zbylo sil (na mistrovství světa to díky tomu byl propadák)

Předpokládané sestavy

Chorvatsko: Subašič - D. Vida, Ćorluka, Srna, Badelj - Brožovič, Kovačić, Modrič, Rakitić - Perišič, Mandžukič
Španělsko: De Gea - Bellerín, Ramos, Piqué, Alba – Busquets - Silva, Fabregas, Iniesta, Nolito - Morata

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým dá gól - Chorvatsko - Španělsko ne 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip