Články

Chorvatsko – Portugalsko: gólově se prosadí oba soupeři
article image

24.6.2016

Možná vůbec nejatraktivnější osmifinále fotbalového Eura, alespoň co se herního pojetí obou týmů týče. Chorvati i Portugalci jsou zaměřeni na útok a také se oba gólově prosadí.

Chorvaté ovládli českou skupinu před obhájci titulu Španěly a drží sérii deseti zápasů bez porážky. S Portugalskem však balkánský tým prohrál všechny tři předchozí duely při skóre 0:6. „V této fázi není lehkých soupeřů, ale my máme zřejmě nejtěžšího. Ale už jsme se úspěšně dostali z nejobtížnější skupiny, takže nám nebude chybět sebevědomí ani proti Portugalsku,“ prohlásil chorvatský kouč Čačič. Není divu, protože Portugalci výsledkově zklamali. Z relativně nejslabší skupiny se dostali dál až z třetího místa, a to ještě měli pořádnou kliku. S Islandem, Rakouskem i Maďarskem jen remízovali. „Čeká nás velmi dobrý tým s výbornými hráči a šance jsou 50 na 50. Ne každý dokáže porazit Španělsko, bude to proti nim těžké,“ přiznal i hvězdný Ronaldo. To on by měl být hlavní hnací silou svého týmu, Chorvaté se naopak třesou, zda bude fit jejich největší hvězda Modrič. Každopádně k vidění by měl být ofenzivní koncert a dostatek gólů na obou stranách.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Chorvatsko - Portugalsko ano 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip