Články

Chomutov – Zlín: Piráti nezvolní!
article image

24.9.2015

Předloňští mistři ze Zlína už do loňské sezony tragicky odstartovali a letos si dávají repete, naopak ambiciózní extraligový nováček z Chomutova válí! Celek kouče Vladimíra Růžičky se veze na třízápasové vítězné vlně, z níž neseskočí.

V minulé sezoně si hokejisté Zlína prošli mistrovskou kocovinou a v prvních sedmi kolech ani jednou nebodovali! Nakonec se ale zvedli a dokráčeli až do čtvrtfinále play off. Letos znovu od počátku tápou a prohráli tři ze čtyř duelů, z krize jim už navíc nemohou pomoci zkušení tahouni Čajánek, Leška a Balaštík, kteří přes léto ukončili své úspěšné kariéry. Zlín opustili také Tesařík, Köhler, Zaremba či Valenta a nově poskládaný mančaft spoléhající hlavně na své mladé odchovance zatím tápe – příliš inkasuje a v ofenzívě postrádá potřebnou palebnou sílu (pouhých 7 vstřelených gólů). Chomutov si naopak úvod sezony užívá, v kádru Pirátů najdeme zkušené borce (Vondrka, Červenka, Sklenář, Kopřiva), kteří toho pod lodivodem Růžičkou spoustu odehráli a daří se jim naplňovat taktiku, kterou po nich zkušený trenér vyžaduje. Chomutovští velmi dobře brání střední pásmo a příliš tak neinkasují, navíc jsou zatím stoprocentní v oslabení! Naopak zlepšit musí přesilovky (úspěšnost 10,53%), k tomu budou mít proti nepříliš čistě hrajícímu Zlínu (průměr 21,5 TM/Z) nejspíše dostatek příležitostí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chomutov - Zlín 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip