Články

Chomutov – Vítkovice: vyrovnaná bitva
article image

11.11.201

Bez svého nejlepšího střelce a kapitána Olezse, jenž odešel do Švýcarska, se hokejisté Vítkovic představí v 17. extraligovém kole na ledě nováčka z Chomutova. Trápícím se Pirátům přišla reprezentační pauza vhod, nabrali síly a zvítězí?

Mančaft kouče Růžičky vtrhnul do nejvyšší soutěže bez nováčkovského ostychu a proháněl favority. Postupně mu však začal docházet dech a Piráti začali klesat tabulkou. Před reprezentační pauzou Chomutov prohrál čtyři z pěti zápasů a tak mu možnost pořádně potrénovat jistě přišla vhod, na Vítkovice nastoupí mančaft hladový po úspěchu, jenž chce naskočit zpět na vítěznou vlnu. Piráti se jistě znovu zaměří na poctivou defenzívu a zodpovědné bránění středního pásma, což je taktika, která jim v úvodu sezony pravidelně přinášela bodové zisky. Sezona Vítkovic probíhá opačně, po počátečním útlumu se aktuálně sedmý mančaft tabulky zvedl a vyhrál sedm z posledních devíti kol! V Chomutově se už ale bude muset obejít bez tahouna Rostislava Olesze, autor dvanácti gólů odešel do švýcarského Langnau. To je pro ofenzívu hostů obrovská ztráta! Na ledě Pirátů bude k vidění urputná bitva, první třetina by mohla skončit remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Chomutov - Vítkovice 0 2.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip