Články

Chomutov – Sparta: gólově chudičká bitva
article image

22.9.2016

Pět zápasů, pět výher a jen o skóre druhé místo v tabulce. Hokejisté Chomutova zažívají snový vstup do extraligy, teď ale doma hostí silnou Spartu. A bude to urputný boj bez gólů.

Chomutov se těší na hokejový svátek. „Chtěli bychom využít toho, že se nám momentálně daří. Sparta nejezdí do Chomutova každý den, proto věříme, že nás požene vyprodaná hala,“ uvedl asistent Šťastný. Piráti vytvořili sérií pěti výher novodobý klubový rekord a rádi by jej ještě vylepšili. Sparta má za sebou od začátku soutěže samé těsné výsledky, které ale v posledních dvou kolech vyústily ve dvě porážky. „Jsme zdravě natěšení na soupeře, který zatím předvádí kvalitní výkony. Chceme zvítězit,“ prohlásil sparťanský asistent Moták. Nedají se očekávat žádné gólové dostihy. V letošních zápasech Pražanů je průměr pět branek, u Chomutovských jich jen ve dvou utkáních padlo více. Navíc brankově chudé většinou byly i vzájemné zápasy v minulé sezóně, takže i tentokrát by to mělo být stejné.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Chomutov - Sparta 5,5 - 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip