Články

Chomutov – Sparta: Červenka pokoří rivala
article image

3.12.2015

Piráti si na přelomu října a listopadu prošli herní krizí, tu však už odvál čas a nováček tak znovu válí a atakuje přední příčky tabulky. Velkou zásluhu na jejich obrození má prověřený střelec Roman Červenka, proti Spartě gólově udeří!

Pět výher v posledních šesti duelech - z toho čtyři v základní hrací době - vybojoval chomutovský nováček a v extraligové tabulce se vyšplhal zpět do elitní pětky. Svěřenci kouče Růžičky zodpovědně brání střední pásmo a co do počtu inkasovaných branek (průměr 2,33 IG/Z) mají jednu z nejlepších obran soutěže. Směrem dopředu pak spoléhají hlavně na výkony zkušených reprezentantů Vondrky či Červenky, který v uplynulém měsíci zářil a během devíti listopadových duelů nasbíral 15 bodů za 8 branek a 7 asistencí! Také Sparta se pyšní velmi dobrou formou, když vyhrála čtyři z posledních pěti duelů, navíc disponuje skvělou ofenzívou (průměr 3,72 G/Z) a defenzívu Pirátů pořádně potrápí. V obraně ale občas mívá okénka, věřím, že se rozjetý Červenka proti rivalovi vyhecuje k dalšímu výtečnému výkonu a rozvlní síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Cho-Spa: Červenka R. ano 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip