Články

Chomutov – Slavia: branek moc nepadne
article image

28.8.201

Mají nůž na krku a vědí, že pokud v pohárovém klání nezvítězí na půdě třetiligového Chomutova, dopadne na ně půlmilionová pokuta. Slávisté svůj úkol splní, ofenzivní galapředstavení ale nepředvedou.

Historická porážka 0:7 na vlastním stadionu v Edenu od Teplic rozbouřila stojaté slávistické vody. Kouč Michal Petrouš ji sice ustál, ale on s celým realizačním týmem a s hráči vyfasovali milionovou pokutu a k tomu hrozbu: pokud nezvítězíte v nejbližších třech soutěžních zápasech, přijde další sankce a to ve výši půl milionu. První balvan na cestě k odstranění trestu odvalili Pražané výhrou 1:0 v Brně nad Znojmem. Žádný skvělý výkon však nepředvedli a nováčka udolali spíše vůlí, než umem. Dnes na ně čeká klání v Poháru České pošty, v jehož druhém kole zajíždějí do Chomutova. Pohárové zápasy mají svá specifika a nevyzpytatelnost, ale na trávníku třetiligového celku by „sešívaní“ selhat neměli. Pro Chomutov to bude teprve úvodní soutěžní zápas nové sezony, neboť 1. kolo ČFL je na programu až o tomto víkendu a Severočeši se v něm představí v Chrudimi.
Pro Slavii hovoří větší kvalita kádru, nerozehranost soupeře a obrovská motivace, díky níž pohárový duel rozhodně nepodcení. Hrozba sankcí sice mladému kádru na klidu nepřidá, ale výhra byť s málo vstřelenými góly by přijít měla.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Chomutov - Slavia Praha 2,5 - 2.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip