Články

Chomutov – Plzeň: mistr nedá otloukánkovi naději
article image

28.11.201

Jejich rozpoložení je zcela odlišné. Zatímco hokejisté Plzně se vyhřívají na třetí příčce extraligové tabulky, Chomutov je beznadějně poslední. Severočechům nefunguje vůbec nic a od mistra to doma pěkně slíznou...

Sezónu začali slušně, ale teď už je velká bída. Deset proher z posledních jedenácti zápasů, suverénně poslední místo a už osmibodové manko na předposlední Karlovy Vary. Z mužstva se už vytrácí zápal do hry, obrana je jeden velký chaos – naposledy dostal tým nařezáno 3:8 ve Vítkovicích. Škodovka je naopak v pohodě, její loňský vítězný systém funguje i letos, přestože vůdce Martin Straka rehabilituje po operaci a naskočit do zápasu by měl až o víkendu. Úterní porážka v Pardubicích znamenala, že Západočeši vyšli poprvé po šesti zápasech bodově naprázdno. Projeví se na nich únava? Těžko říci, ale to je nejspíš jediná šance Chomutova, jak přijít k bodům. První vzájemný duel v sezóně Plzeňáci doma vyhráli sice těsně 3:2, ale tři body by jim neměli utéci ani tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chomutov - Plzeň 2 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip