Články

Chomutov – Pardubice: Piráti zvítězí
article image

17.9.2015

S hvězdným snajprem Romanem Červenkou v sestavě nastoupí chomutovští Piráti do třetího duelu nového extraligového ročníku. Východočeši se zatím trápí a ještě nebodovali, ani na ledě nováčka se jim to nepodaří.

Domácí se po jednoleté absenci vrátili do extraligy a netají se vysokými ambicemi. Mužstvo v létě převzal někdejší kouč národního týmu či pražské Slavie Vladimír Růžička a do Chomutova si stáhl mnoho známých borců, s nimiž dříve úspěšně spolupracoval (Kopřiva, Drtina, Červenka ml., Tomica). Zatím poslední posilou nováčka se stal hvězdný forvard Roman Červenka, jenž si v dresu Pirátů proti Pardubicím odbude premiéru. Výtečný střelec by měl pozvednout produktivitu Chomutova, především při přesilovkách bude pro každého soupeře představovat velké nebezpečí. Jeho noví spoluhráči rozehráli sezonu solidně, po prohře 0:3 na ledě silného Třince porazili Mladou Boleslav 2:1. To Pardubice na první bodový zisk stále čekají, nejprve nestačili na Mladou Boleslav (1:2) a následně doma selhali s Plzní (1:4). Letní odchody několika opor Východočechy zasáhly více, než se čekalo, nově příchozí veteráni Rolinek s Divíškem zatím zapadli do mizérie, kterou hosté v nové sezoně předvádí. Ani v Chomutově nezvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chomutov - Pardubice 1 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip