Články

Chomutov – Jihlava: základní hrací doba nerozhodne
article image

8.3.2015

Porazili silné Kladno, teď si troufají i na suveréna základní části Chomutov! Hokejisté Jihlavy jsou v semifinále play off první ligy papírovými outsidery, přesto na soupeře umí a úvodní duel série dotáhnou do prodloužení.

Chomutov

+ síla kádru, individuality, forma

- role favorita

Jihlava

+ bojovnost, soudržnost, vyřazení Kladna dodá sebevědomí

- produktivita, venkovní prostředí

 

Lákadlo baráže je obrovské, schází k němu udělat poslední krůček. Zatímco pro bohatý Chomutov je to povinnost, Moravané nemají co ztratit. Zvláště, když proti ostřílenému Kladnu stáli ve čtvrtfinále na pokraji vyřazení a dvěma výhrami v poměru 3:2 otočili sérii a slavili postup. Mohou zvládnout ještě další krůček? Proč ne! Ve vypjatých bitvách play off už více než samotné hokejové umění rozhoduje defenzíva, obětavost, srdce. A právě těchto vlastností mají vojáci na rozdávání. Chomutovští navíc nebyli v sérii s Ústím tak suverénní, jak se očekávalo, za vítězství 4:2 na zápasy vděčí především stoprocentní bilanci na hřišti soupeře, na svém ledě dva duely ze tří prohráli. A pak je tu další faktor: Jihlava to na Chomutov umí! Oba týmy spolu v základní části letos odehrály 4 zápasy, z nichž hned tři šly do prodloužení a dvakrát z toho se radovali Jihlavští. Dá se tedy očekávat opět velká přetahovaná, o jejímž osudu dost možná nerozhodne ani 60 minut hrací doby. Proč tedy nezariskovat a nezkusit sázku na overtime?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chomutov - Jihlava 0 4.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip