Články

Chomutov – Hr.Králové: urputná defenziva bude dominovat
article image

2.2.201

Bitva o play off hokejové extraligy vstupuje do rozhodující fáze a každý bod je cenný. V dohrávce 37. kola se Chomutov bude prát s Hradcem Králové a v defenzivní bitvě moc gólů nepadne.

Domácí budou usilovat o snížení sedmibodové ztráty, kterou mají ze sedmé příčky na první šestku. „Je to pro nás takový zápas naděje,“ přiznal asistent Kopřiva. Severočeši se po dvou nevydařených venkovních zápasech vracejí na svůj led, kde se cítí mnohem lépe. Nicméně musejí hrát opatrně, protože Hradečtí umějí případné vedení mistrně ubránit. Mountfield, který má na Piráty k dobru deset bodů, se může v případě výhry posunout na třetí příčku před Plzeň, což je velké lákadlo. Ve dvou vzájemných zápasech v sezóně ale Hradečtí urvali jen bodík – na soupeřově ledě padli 1:2 na nájezdy, doma pak 2:4.

 

Očekává se, že třetí bitva bude podobná spíše té první a oba týmy se při důležitosti utkání zaměří na precizní defenzívu. Velkým posílením pro Východočechy je příchod útočníka Mertla, který se do týmu vrátil ze Záhřebu, ovšem ani jeho případná přítomnost na ledě by obraz hry neměla dramaticky změnit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Chomutov - Hr.Králové 5,5 - 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip