Články

Chomutov – Hradec: dietní úvod duelu
article image

14.10.2015

Piráti po skvělém vstupu do sezony výrazně zvolnili a opustili přední příčky extraligové tabulky, proti Hradci se už potřebují chytit! Ani Východočeši zrovna nezáří, především jejich venkovní výkony mají rezervy. Úvod duelu bude opatrný!

Extraligový nováček z Chomutova vyhrál čtyři z prvních pěti kol a čeřil vody na čele tabulky. Parta kouče Růžičky ale vysoký standard neudržela a po čtyřech prohrách v dalších pěti duelech přišel její velký propad na osmou pozici! Do té doby precizní defenzíva Pirátů totiž začala chybovat, především venku nezvykle často inkasovala – v posledních třech duelech mimo svůj led Piráti lovili 14x puk ze sítě! Doma ale přeci jen hrají lépe, v zatím posledním klání před svými fanoušky zdolali mistrovský Litvínov 1:0. Do utkání s Hradcem jistě Chomutov nastoupí s cílem zodpovědně bránit střední pásmo a vyrážet do rychlých kontrů, podobnou taktiku by ale mohli zvolit také hosté, jejichž hlavní zbraní v minulých sezonách bývala právě neprostupná defenzíva. To ale letos neplatí, vždyť jen Sparta a Karlovy Vary inkasovaly více branek! V Chomutově si však hosté jistě dají záležet na podařeném vstupu do utkání, úvodní třetina bude na góly chudá.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Chomutov - Hr.Králové 1,5 - 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip