Články

Chile – Uruguay: domácí prostředí využijí
article image

24.6.201

Základní skupinu zvládli s přehledem a teď vyrážejí fotbalisté Chile za velkým snem – poprvé v historii ovládnout Copu Américu. Ve čtvrtfinále jsou proti obhájcům z Uruguaye favority a výhodu domácího prostředí využijí.

Chile

+ domácí prostředí, motivace, hvězdy ve formě

- obrovský tlak

 

 

Uruguay

+ zkušenosti, organizovaná obrana

- zatím šedivé výkony, špatná ofenzíva

 

 

Zatím potvrzují velké ambice, které coby pořadatelská země Copy Amériky mají. Fotbalisté Chile prolétli základní skupinou se 7 body a parádním skóre 10:3, zvládli i nepříjemnou kauzu kolem tahouna týmu Vidala, jenž ve dnu volna boural v opilosti. „Fanoušci jsou naším dvanáctým hráčem a s nimi v zádech můžeme dokázat velké věci!“ prohlásil před startem vyřazovacích bojů hvězdný forvard Alexis Sánchez.

 

Uruguayci se zatím neskutečně trápí. Outsidery z Jamajky porazili díky kiksu jejich gólmana 1:0, proti Argentině se jen bránili (0:1) a nakonec nedokázali porazit ani rivaly z Paraguaye (1:1). Do play off ale postoupili coby nejlepší tým ze třetích míst. Spadne z nich tlak a konečně předvedou, co v nich je? Proti nabuzeným Chilanům to nebudou mít vůbec snadné a je jasné, že jejich trumfem bude opět skálopevná obrana vedená nesmlouvavým stoperem Godínem. Střelec Cavani, jenž měl zastoupit distancovaného Suáreze, se zatím netrefil a je očividně z formy. Potvrdí se, že půjde spíše jen o taktické šachy se šťastným koncem pro domácí?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chile - Uruguay 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip