Články

Chile – Ekvádor: domácí potvrdí své velké ambice
article image

11.6.201

Hlavními favority jsou giganti Argentina s Brazílií, ale i oni si dělají velké ambice. Fotbalisté Chile totiž budou při slovutné Copa America hrát v domácím prostředí. Na úvod je čeká Ekvádor, se kterým by si měli poradit.

Chile

+ domácí prostředí, rychlost, hvězda Sánchez

- obrovský tlak

 

 

Ekvádor

+ nevyzpytatelní, kompaktní kádr

- nepřátelské prostředí

 

 

Pro celou Jižní Ameriku je to obrovská událost, ale pro Chile obzvlášť. Vždyť 44. ročník Copa America pořádá. A právě proto si domácí fotbalisté věří, tuze rádi by jihoamerický šampionát vůbec poprvé v historii vyhráli. „Pro nás je to velká výzva, ale nebudeme nervózní. Pod opravdovým tlakem budou týmy s nejvíce tituly,“ konstatoval kapitán a brankář Claudio Bravo. „Podporu fanoušků budeme na hřišti cítit, budou naším dvanáctým hráčem,“ doplnil útočník Alexis Sánchez.

 

Právě na hvězdu Arsenalu všichni spoléhají, má střeleckou formu a je rozdílovým hráčem. Chilané na loňském MS hráli líbivý fotbal a v osmifinále padli s domácími Brazilci až smolně na penalty. Ekvádorci nepostoupili ze skupiny přes evropský dvojblok Francie – Švýcarsko, ale i oni ukázali své kvality. V bitvách obou týmů obvykle rozhoduje domácí prostředí, naposledy v kvalifikaci Chilané doma vyhráli 2:1. Tentokrát jsou ještě víc nabuzení a v ofenzivně vedeném zápase by měli dominovat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Chile - Ekvádor 0:1 1 2.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip