Články

Chievo – Sampdoria: vyrovnaná bitva sousedů
article image

1.11.2015

Mančaft z Janova předvádí nevýrazné výkony, přesto se však zuby nehty drží v horní polovině tabulky. Chievo skvělým způsobem rozehrálo Serii A, v posledních pěti kolech ale nevyhrálo a nutně se potřebuje chytit.

Stadion Marc'Antonia Bentegodiho ve Veroně uvidí souboj týmů, které v tabulce dělí jen tři body a kterým se po počátečních úspěších přestalo dařit. Hostující Sampdoria vyhrála jediný z posledních pěti zápasů a venku dosud získala pouhý jeden bod, Chievo čeká na výhru už pět kol, v posledních třech vůbec nebodovalo a 2x vyšlo střelecky naprázdno… Nutno však podotknout, že to byly duely se silnými soupeři a Neapol (0:1) i AC Milán (0:1) mančaft z Verony vcelku potrápil. Nyní však už potřebuje přetavit solidní výkony v body! Sampdoria září doma (bilance 4-2-0), naopak venku po úvodní remíze 2:2 v Neapoli třikrát v řadě prohrála a vstřelila už jen jeden gól. Střelec Eder či útočník Muriel by ale měli stárnoucí obranu Chieva (stoperům Dainellimu a Gamberinimu je 34 a 36 let) při protiútocích hodně trápit, také domácí však disponují šikovnými forvardy (Paloschi, Meggiorini), kteří se umí prosadit. Očekávám opatrnou bitvu z obou stran, mohla by skončit dělbou bodů!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chievo - Sampdoria 0 3.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip