Články

Chievo – Juventus: Stará dáma zahájí vítězně
article image

29.8.2014

První kolo italské Serie A rozehrají obhájci titulu z Juventusu, kteří zamíří do Verony, kde se střetnou s Chievem. To je jejich oblíbený soupeř, kterého čtyřikrát za sebou porazili a ani v nové sezoně tradici neporuší!

Turínský velkoklub v posledních letech suverénně kraluje italské Serii A, loni získal třetí titul v řadě a letos chce útočit na další! Starou dámu ale už nepovede do boje kouč Conte, jenž z Juventusu odešel k italské reprezentaci a jeho místo zaujal Massimiliano Allegri, který v roce 2011 dovedl k titulu AC Milán. K dispozici bude mít zkušený mančaft, jenž sice přes léto mírně obměnil kádr, ovšem ztráty Osvalda, Vučiniče nebo Quagliarelly by měl být schopen bez problémů nahradit. Hodně se čeká od nově příchozího útočníka Moraty z Realu Madrid, jenž to ale nebude mít v konkurenci Téveze či Llorenteho jednoduché, naopak zkušený levý bek Evra, který přišel z Manchesteru United, by měl naskočit do základu. Loni Juventus vyhrál 33 z 38 duelů a jasně Serii A vládl, podobnou dominanci letos asi nepředvede. Stále je však hlavním kandidátem na zisk titulu, disponuje nesmírně zkušenou obranou (Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner) a jeho záloha (Pogba, Pirlo, Marchisio, Vidal) nemá v soutěži konkurenci. Loni šestnácté Chievo se jen tak tak zachránilo a přes léto přivedlo několik posil (Izco, Maxi López, Botta, Mangani, Birsa), aby letos prožilo klidnější ročník. Body však na úvod nezíská, Juventus jej porazí popáté v řadě!                    

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chievo - Juventus 2 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip