Články

Chicago – Winnipeg: další triumf Blackhawks
article image

6.11.201

Úřadující šampioni NHL z Chicaga mají o poznání lepší formu než borci z Winnipegu, které dokázali před čtyřmi dny porazit na jejich ledě suverénně 5:1. V domácím prostředí si se stejným soupeřem opět poradí!

Na nedávný duel s Chicagem nevzpomíná rád gólman Jets Ondřej Pavelec. Toews a spol. vyhnali českého gólmana na střídačku po čtvrtém gólu už ve 26. minutě, nakonec si z Kanady odvezli pohodlné vítězství 5:1 a připravili Jets třetí porážku v řadě. V dalším duelu s Detroitem zůstal Pavelec jen na lavičce a jeho náhradník Montoya vychytal Winnipegu cenné vítězství 4:2. Byl to teprve čtvrtý triumf Winnipegu v základní hrací době z 16 utkání, s pouhými 14 body na kontě je celek kouče Noela v Západní konferenci předposlední. To Chicago je na tom v tabulce výrazně lépe, navíc střílí průměrně 3,33 gólů na zápas a produktivnější útok mají jen St. Louis se San Jose. S obranou Winnipegu si opět poradí, domácí zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chicago - Winnipeg 1 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip