Články

Chicago – Vancouver: oba týmy vstřelí gól
article image

29.7.2014

Whitecaps v posledním utkání předvedli drtivou ofenzívu, nakonec ale s Dallasem jen remizovali 2:2 a propásli tak možnost přeskočit svého soupeře v tabulce Západní konference. Chicago také potrápí, o góly nebude nouze!

Těsně pod hranicí postupu do play off se v Západní konferenci MLS nachází fotbalisté Vancouveru. Přitom se mohli posunout na pátou pozici, to by však museli porazit rivaly z Dallasu. Jenže neustálý tlak a velkou střeleckou převahu nedokázali přetavit ve vítězství – sice dvakrát skórovali, jenže spoustu dalších nadějných šancí zahodili, navíc je nepodržela defenzíva. O tom, že texaského soupeře opravdu drtili, svědčí poměr střel 30:10 v jejich prospěch! Jenom útočník Pedro Morales vyslal na branku 12 pokusů… Chilský kanonýr nakonec z penalty vyrovnával na konečných 2:2, remíza ale byla pro Whitecaps vzhledem k obrazu hry hodně málo. Jejich parádní ofenzivní výkon ale je příslibem do budoucna a v Chicagu na něj jistě naváží. Domácí však v posledním kole padli 1:5 a mají tak co napravovat, kanadskému soupeři nedají nic zadarmo! Také Fire umí střílet branky a ani jejich obrana není z nejpevnějších, utkání v Toyota Parku by tak mělo bavit. Oba soupeři se střelecky prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Chicago - Vancouver ano 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip