Články

Chicago – St. Louis: obhájci Stanley Cupu vykřesají naději
article image

20.4.2014

Oba zápasy na soupeřově ledě dotáhli do prodloužení, v obou nakonec padli. Hokejisté Chicaga musejí doma protivníky ze St. Louis konečně porazit. Loňští vítězové Stanley Cupu první krůček zvládnou a vykřesají naději.

Konec základní části vůbec nezvládli, šest porážek za sebou připravilo borce St. Louis o šanci získat Prezident's Trophy. Navíc jim hned první kolo přihrálo do cesty obhájce titulu, který si v bitvách play off vyloženě libuje. Jenže Bluesmani měli neskutečnou kliku! Dvakrát odvrátili porážku až na poslední chvíli při power play, ve druhém duelu dokonce pouhých 7 vteřin před koncem normální hrací doby. Psychickou výhodu poté potvrdili v nastaveném čase. Tím dostali Černé jestřáby pod tlak, ovšem s ním se zkušený tým umí vypořádat. Hokejisté Chicaga se proti rivalovi zlepšovali i v základní části. Po porážce 2:3 a dvou neúspěších v nájezdech soupeře doma dvakrát porazili 4:0 a 4:2. A ve svém United Center budou dominovat i nyní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chicago - St.Louis 1 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip