Články

Chicago – Los Angeles: domácí dravci zvítězí
article image

30.12.201

Blackhawks se na dálku přetahují s Anaheimem o průběžné vedení v celé NHL a jejich drtivý útok nemá v soutěži konkurenci. Hokejisté Los Angeles aktuálně prožívají menší herní i výsledkový útlum, na ledě Chicaga padnou.

Repríza posledního finále Západní konference, ve kterém nakonec triumfovali pozdější šampioni z Chicaga, slibuje parádní hokej, ve kterém by měli mít mírně navrch domácí. Naposledy sice neuspěli na ledě St. Louis, ovšem v duelu s jedním z nejlepších týmů soutěže opět ukázali svou drtivou útočnou sílu, když si třikrát vypracovali dvoubrankové vedení. Jenže jejich defenzíva si nevybrala nejlepší den a Blackhawks tak nakonec padli 5:6 v nájezdech. Přesto bodovali pošesté v řadě (z toho 4x vyhráli) a na Kings si budou věřit! V jejich prospěch hovoří nejen skvělá produktivita (3,73 vstřelených gólů na zápas), ale i bilance vzájemných zápasů – loni vyhráli šest z osmi měření sil a Krále v konferenčním finále jasně přejeli 4:1. Také letos v dosud jediném duelu uspěli 3:1. Los Angeles půjde do těžkého duelu v Chicagu po neúspěších s Dallasem (2:5) a v Nashvillu (2:3), s obhájci titulu znovu padne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chicago - Los Angeles 1 2.14

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip