Články

Chicago – Colorado: Blackhawks doma zvítězí
article image

26.12.2013

Avalanche do nové sezony překvapivě skvěle odstartovali, s blížícím se koncem roku jim ale začíná docházet šťáva. To úřadující šampioni z Chicaga pořád válí a drtí své soupeře skvělou ofenzívou. Colorado jejich tlak neustojí a padne!

Nový kouč Roy udělal s Coloradem zázraky, jeho svěřenci se dlouho pohybovali na špici celé soutěže a své soupeře deptali téměř dokonalou defenzívou. S postupem času ale šly jejich výkony přeci jen dolů a Avalanche se v Západní konferenci propadli až na sedmou pozici. V posledních čtyřech duelech před přestávkou jenom jednou zvítězili (4:2 nad Edmontonem), naopak nebodovali v Dallasu (2:3) a v Los Angeles (2:3) i San Jose (4:5) padli v nájezdech. Na ledě Chicaga je čeká další těžký duel – Blackhawks totiž pokračují v parádních výkonech, které jim loni vynesly posvátný Stanley Cup. Svěřenci kouče Quennevilleho se přetahují s Anaheimem o první místo v Západní konferenci a jejich našlapaná ofenzíva nemá v soutěži konkurenci, v průměru střílí 3,62 gólů na zápas (Colorado 2,89). V prvním letošním vzájemném duelu Blackhawks překvapivě snadno padli v Coloradu 1:5, nyní nadešel čas na odplatu! Domácí zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chicago - Colorado 1 1.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip