Články

Chicago – Calgary: Kane sestřelí Flames
article image

14.10.2014

Blackhawks vstoupili do sezony dvěma výhrami a v obou měl prsty hvězdný forvard Patrick Kane. Proti Dallasu proměnil rozhodující nájezd, obranu Buffala pokořil v závěrečné třetině. A trefí se také proti Flames!

Kanadský mančaft se v posledních sezonách pohyboval v suterénu NHL a letošek zřejmě nebude výjimkou. To alespoň naznačily úvodní tři duely, které Flames absolvovali – prohráli v nich s Vancouverem (2:4) i St. Louis (1:4) a jediné vítězství si připsali nad rivaly z Edmontonu (5:2). V klání s Blues tahali od začátku za kratší konec provazu a za domácím mančaftem zaostávali ve všech herních činnostech. Do utkání na ledě Blackhawks půjdou pouhý den po zápasu v Nashvillu a náročné utkání i hektický přesun jistě budou mít v nohách. Přesto se budou muset vybičovat k dobrému výkonu, jinak je domácí Jestřábi rozcupují! Jenže to se snadněji řekne, než udělá… Navíc Chicago, které na úvod porazilo Dallas 3:2 v nájezdech a Buffalo vysoko 6:2, je jedním z elitních týmů Západní konference i celé NHL a jeho sestava je prošpikována skvělými borci. Jedním z nich je také Patrick Kane, jenž patří mezi největší ofenzivní talenty zámořského hokeje. Rychlonohý křídelník s nesmírně šikovnýma rukama bude svými drzými kličkami a pohotovou střelou dělat ne zrovna nejpevnější obraně Calgary velké problémy, mohl by se znovu gólově prosadit a vystřílet Chicagu očekávané vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chicago - Calgary 1 1.47
Dá gól (včetně prodloužení) - Chi-Cal: Kane P. ano 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip