Články

Chicago – Anaheim: odplata Ducks nevyjde
article image

26.10.201

Kačeři byli před startem sezony považováni za jednoho z favoritů na zisk Stanley Cupu, ovšem jejich tragické výkony tomu vůbec neodpovídají! Obhájci loňského prvenství z Chicaga si vedou o poznání lépe, získají skalp Anaheimu?

Loni si to oba mančafty rozdaly v konferenčním finále a vyrovnanou sérii musel rozhodnout až sedmý duel, který ovládlo Chicago 5:3 a nakonec dokráčelo až k zisku Stanley Cupu. A do letošního prvního vzájemného klání v základní části nastoupí jako favorit, na rozdíl od svého protivníka totiž Blackhawks nadále potvrzují příslušnost k zámořské hokejové elitě. Do týmu plného zkušených borců skvěle zapadl nováček Panarin, jenž vytvořil úderné duo s hvězdným Patrickem Kanem, a Chicago vyhrálo pět z osmi duelů nové sezony. To jeho rival se z loňského smolného konce v play off stále nemůže vzpamatovat a leští konferenční dno, v sedmi duelech šestkrát prohrál a vstřelil pouhých šest branek! Mančaft z Kalifornie sice disponuje nebezpečným ofenzivním duem Perry – Getzlaf, obě kanadské hvězdy ale hrají mizerně a nedokáží se prosadit, také zbylé útočné formace mlčí. Na ledě Chicaga svou tragickou gólovou bilanci asi nevylepší, Blackhawks velmi dobře brání a předvádí velmi dobré výkony. Mnoho branek v utkání nepadne, navrch budou mít domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Chicago - Anaheim 5,5 1/-5,5 2.97

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip