Články

Chicago – Anaheim: Kačeři to na soupeřově ledě umějí
article image

21.5.201

Úvodní duel hladce prohráli, odvetu zvládli díky předlouhému prodloužení. Teď se budou hokejisté Chicaga snažit v konferenčním finále NHL doma vyrazit za postupem. Jenže doma to Černí jestřábi na protivníka neumějí!

Chicago

+ zkušený tým; ostřílení lídři; defenzíva

- bilance se soupeřem doma

 

Anaheim

+ rychlost; vyrovnaný kádr; bilance v Chicagu

- potíže v koncovce; lehce pod tlakem

 

 

Nejprve padli 1:4 a objevily se hlasy, zda na svého soupeře z Anaheimu budou vůbec stačit. Odpověď dali borci Chicaga ve druhém finálovém utkání Západní konference. V obrovské bitvě vyhráli v Anaheimu 3:2 ve třetím prodloužení a vyrovnali stav série na 1:1. Duel skončil až v čase 116:12 po šťastné teči švédského útočníka Krügera. Chicago zaskočilo Kačery rychlým vedením 2:0, jenže v závěru už dominovali domácí a v prodloužení trefili břevno i tyčku. Přesto se radovali hosté. „Určitě nám to dodá vítr do plachet. Teď to potřebujeme potvrdit v Chicagu,“ uvedl útočník Bickell.

 

Jestřábi sice potvrdili, že v Anaheimu umějí, v této sezóně už vyhráli třetí ze čtyř duelů na protivníkově ledě. Jenže pozor, platí to i naopak! V Chicagu se týmy v sezóně utkaly zatím jen jednou a z výhry 1:0 se pro změnu radovali hostující Ducks. Ti za poslední tři sezóny vyhráli v Chicagu 4 z pěti duelů! Potvrdí to znovu a strhnou vedení v sérii opět na svoji stranu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chicago - Anaheim 2 3.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip