Články

Chelsea – West Ham: vyrovnaný úvod derby
article image

14.8.2016

Obhajobu titulu Blues loni hrubě nezvládli a skončili až na desátém místě. Nový kouč Antonio Conte má za úkol vytáhnout Chelsea zpět na vrchol a jeho svěřenci mohou v bitvě s londýnskými rivaly ukázat, že jsou na velkou výzvu připraveni!

Velký ústup ze slávy prožila Chelsea, která se předloni radovala z mistrovského titulu, v minulé sezoně se ale dlouho pohybovala jen těsně nad hranicí sestupu a konečné desáté místo pro ni bylo velkým zklamáním. Vždyť se letos na Stamford Bridge nebudou hrát žádné evropské poháry! Po vyhazovu kouče Mourinha se ambiciózního londýnského mančaftu před pár týdny ujal Antonio Conte, jenž vytvořil z Juventusu mašinu drtící konkurenci v italské lize a nyní má za úkol zopakovat to samé také s Blues. Do týmu si emotivní trenér přivedl z mistrovského Leicesteru defenzivního záložníka Kantého, jenž by měl výrazně pomoci obranné hře, loni Chelsea směrem dozadu hořela a jen 3x dokázala v domácích duelech udržet čisté konto… West Ham se v minulé sezoně prokousal z Premier League do předkola Evropské ligy, v létě se přestěhoval na Olympijský stadion a věří, že se definitivně zabydlí mezi anglickou elitou. Oba vzájemné zápasy v loňském ročníku nabídly solidní přestřelky, celkem sedm gólů a West Ham z nich vytěžil čtyři body. A favoritovi znovu nedá nic zadarmo, do utkání půjde přeci jen rozehranější – už má za sebou dva mače v předkole Evropské ligy. Úvodní půle by mohla skončit remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Chelsea - West Ham 0 2.48

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip