Články

Chelsea – Swansea: obhájce neklopýtne
article image

8.8.201

Šestnáct let v zahajovacím ligovém duelu nové sezony neprohráli a letos rozhodně nechtějí tradici měnit. Fotbalisté mistrovské Chelsea na Stamford Bridge přivítají Swansea a s velšským protivníkem si poradí!

Obhájci mistrovského titulu jdou do nového ročníku Premier League téměř bez změn. Odešli sice veteráni Petr Čech s Diderem Drogbou a bek Luis, ani jeden však nepatřil do základní sestavy. Do útoku pak kouč Mourinho přivedl střelce Falcaa, jenž se na Stamford Bridge pokusí oživit uvadající kariéru. Do základní sestavy se však musí probít přes španělského kanonýra Diega Costu, jenž loni v premiérové sezoně za Blues vstřelil dvacet ligových branek a výrazně se tak podílel na zisku titulu. Otázkou zůstává, zda se stihne uzdravit, o uplynulém víkendu jen z tribuny sledoval, jak jeho spoluhráči v bitvě o Community Shield prohráli s rivaly z Arsenalu 0:1. Výkon ale nepředvedli úplně špatný a také v přípravě se jim dařilo, první ligový duel zvládnou! Chelsea se Swansea v lize nikdy neprohrála, doma vyhrála všechny čtyři duely, poslední měření sil ve Walesu v lednu ovládla 5:0. Hosté se v minulé sezoně pohybovali v klidném středu tabulky, což je jejich cílem i v nadcházejícím ročníku. Přes léto přivedli několik posil hlavně do ofenzívy (André Ayew, Elder, McBurnie), kvalitou kádru se však s Chelsea nemohou měřit. Na Stamford Bridge neuspějí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Chelsea - Swansea 0:1 1 1.99

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip