Články

Chelsea – Schalke: hosté branku nevstřelí
article image

6.11.201

Blues vstoupili do Ligy mistrů šokující porážkou s Basilejí, od té doby ale válí a právě se Schalke se dělí ve skupině E o první místo. V Německu pohodlně zvítězili 3:0 a ani doma nedají sokovi šanci, Schalke gól nevstřelí.

Parta kouče Mourinha má v každé soutěži ty nejvyšší ambice a nevede si špatně, ovšem v Premier League i Lize mistrů se už nevyhnula několika kolapsům. Naposledy o víkendu padla 0:2 v Newcastlu, evropské poháry rozehrála domácí porážkou 1:2 s Basilejí. Tu ale Blues už částečně odčinili výhrami 4:0 v Bukurešti a 3:0 na půdě Schalke, které je vynesly na první místo skupiny E po bok taktéž šestibodového celku z Gelsenkirchenu. Schalke zkusí navázat na svůj poslední výjezd do Londýna, loni v základní skupině dokázalo zvítězit na hřišti Arsenalu. Chelsea je ale na Stamford Bridge hodně silná a další výpadek nepředvede. Schalke opět vyjde střelecky naprázdno!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Tým dá gól - Che-Sch: Schalke ne 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip