Články

Chelsea – Man. United: souboj gigantů opět smírně?
article image

18.4.201

Šlágr jara Premier League. Lídr z Chelsea hostí rozjetého giganta United dotírajícího na čelo. Domácí na protivníka umějí, už sedm zápasů s ním neprohráli. Tentokrát by se ale možná oba giganti spokojili s plichtou.

Chelsea

+ domácí prostředí, psychická pohoda, brali by i bod

- trápí se v koncovce

 

Man. United

+ série 6 výher v řadě, sebevědomí

- už 3 roky soupeře neporazili

 

 

Od novoroční porážky 3:5 na Tottenhamu nepoznali v domácí lize hořkost porážky, z následných 11 zápasů mají borci Chelsea bilanci 8-3-0. Rázně vykročili za titulem a při opakovaných zaváháních obhájců z Manchesteru City mají na aktuálně druhý Arsenal nadějný náskok 7 bodů a zápas k dobru. Tohle už Mourinhovi hoši nesmějí pustit!

Další výrazný krok k titulu mohou udělat v duelu s třetími United. Ti vyhráli už šestkrát v řadě, naposledy v městském derby přestříleli 4:2 Citizens. Jenže pozor, na borce ze Stamford Bridge v posledních letech neumějí, vždyť od výhry v říjnu 2012 s rivalem v následných 7 zápasech posbírali jen 4 remízy. Dá se očekávat opatrný fotbal, domácí mentor Mourinho jistě vsadí na oblíbené taktické šachy s vědomím, že i remíza by jeho hochům vyhovovala. Dospěje zápas k dělbě bodů?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chelsea - Man.United 0 3.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip