Články

Chelsea – Liverpool: skórovat budou oba rivalové
article image

15.9.2016

Už tři roky je doma neporazili a ani teď nemají nic jistého. Ve šlágru Premier League hostí Chelsea fotbalisty Liverpoolu a fanoušci se mohou těšit na podívanou, ve které góly dají oba celky.

Žádný zaparkovaný autobus a sázka na přísnou obranu. Kontroverzní trenér Mourinho už je ze Stamford Bridge pryč a jeho nástupce Conte vyznává přece jen ofenzivnější fotbal, byť takticky hodně vyspělý. A jeho liverpoolský protějšek Klopp? Pro něj je útok základ fotbalu a nestranní fanoušci milují týmy, které vede. S Liverpoolem rozjel sezónu parádní výhrou 4:3 na Arsenalu, po selhání v Burnley přišla cenná remíza na Tottenhamu a při domácí premiéře pak deklasování mistrovského Leicesteru v poměru 4:1. Celkem 9 vstřelených gólů ve čtyřech kolech má na kontě i Chelsea, ale ta měla mnohem snazší los. Reds jsou jejím prvním vážným protivníkem a teď se teprve ukáže, jak na tom Londýňané jsou. Loni doma s rivalem padli 1:3 a při nevyzpytatelnosti Liverpoolu se podobný výsledek může klidně zopakovat. Každopádně gólově by se měly prosadit oba celky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Chelsea - Liverpool ano 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip