Články

Chelsea – Liverpool: remíza v první půli
article image

30.10.2015

Souboj gigantů, kteří výrazně zůstávají za očekáváním. Liverpool už stihnul vyměnit trenéra, Chelsea se na podobný krok nejspíše chystá. Zachrání si lodivod domácích José Mourinho kůži ziskem liverpoolského skalpu?

Sezonu hrůzy prožívá londýnská Chelsea. Úřadující anglický šampion v deseti kolech 5x prohrál a pohybuje se hluboko v druhé polovině tabulky Premier League. V minulém kole nestačil na West Ham (1:2), poté v Ligovém poháru vypadl se Stoke. Utkání s Liverpoolem je pro kouče Mourinha zřejmě poslední šancí, jak si zachránit trenérský krk, v případě další prohry by byl s velkou pravděpodobností odvolán. Jenže jeho svěřenci nemají zrovna oslnivou formu, vůbec se jim herně nedaří a postrádají tolik potřebné sebevědomí. V defenzívě Blues nezvykle často chybují, vždyť jen tři mančafty v soutěži inkasovaly více branek! Směrem dopředu je to v jejich podání také bída, tradiční tahoun Hazard je z formy a dosud jen jednou skóroval, kanonýr Diego Costa si zatím udělal na pažbě pouhé dva zářezy. Ani Liverpool neprožívá vydařenou sezony a dokonce už vyměnil trenéra, příchod oceňovaného kouče Jürgena Kloppa ale zatím hru Reds příliš nezvedl - v lize s Liverpoolem dvakrát plichtil stejně jako v Evropské lize proti Kazani, první výhry se německý lodivod dočkal až v průběhu tohoto týdne v Ligovém poháru nad Bournemouthem (1:0). Utkáni na Stamford Bridge bude urputnou bitvou, v níž se oba soupeři budou soustředit na to, aby neudělali zbytečnou chybu, dohánět manka se jim letos vůbec nedaří. První poločas by mohl skončit remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Chelsea - Liverpool 0 2.08

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip