Články

Chelsea – Atlético: gólově dietní úvodní poločas
article image

30.4.201

Londýnský velkoklub si za totální defenzívu v prvním klání v Madridu vysloužil kritiku, ovšem s remízou 0:0 byl spokojen. O finalistovi Ligy mistrů se tak definitivně rozhodne až na Stamford Bridge a znovu to bude velká bitva!

Taktický mág José Mourinho zná recept na úspěch, jeho profesní životopis ostatně hovoří jasně. K triumfu v Lize mistrů už dovedl Porto i milánský Inter a věří, že se podobného úspěchu dočká také s Chelsea, čímž by se zapsal do historie. V prvním semifinále na hřišti ofenzivně nebezpečného Atlética naordinoval svým svěřencům urputnou defenzívu a podařilo se mu udržet domácí střelce na uzdě, vůbec poprvé tak Colchoneros v letošních vyřazovacích bojích Ligy mistrů vyšli gólově naprázdno. Rozhodující tak bude odveta na Stamford Bridge, kde je Chelsea nesmírně silná! Ani před vlastními fanoušky se Blues nepoženou do bezhlavého útočení, chybět jim nejspíše bude několik důležitých opor (Lampard, Mikel, Hazard, Eto’o, Matič, Salah, Čech) a Atlético by v případě přesného zásahu výrazně přesunulo jazýček vah na svou stranu, venkovní gól je přeci jen v pohárové matematice výrazně kladným počinem. Urputného zanďoura by ovšem Blues také hrát neměli, budou více kombinovat a čekat na šanci k rychlému ofenzivnímu výpadu. Hosté jako jediní v letošním ročníku LM ještě neprohráli, v La Lize triumfovali devětkrát v řadě a do semifinále nastoupí ve velké pohodě. Pro domácí obranu budou nebezpečí Diego Costa, Koke, Arda Turan či David Villa, ovšem začátek utkání bude opatrný. V prvním poločase gól nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Chelsea - Atl.Madrid 0 1.97

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip