Články

Chelsea – Aston Villa: léčba Mourinhem přinese výhru
article image

20.8.2013

Ligová premiéra oběma vyšla, borci Aston Villy dokonce vyhráli 3:1 na Arsenalu. Jak dopadne jejich další výlet do Londýna? Chelsea letos patří mezi horké favority na titul a od prvních minut půjde za výhrou!

Léčba Mourinhem funguje! Návrat hvězdného kouče do Chelsea potěšil hráče, fanoušky a hlavně se projevuje na stylu hry. Parta kolem gólmana Čecha zase hraje sebevědomý fotbal, tentokrát ale mnohem útočnější. První poločas proti Hullu byl hotovou smrští a konečný výsledek 2:0 vůbec neodráží poměr sil na hřišti. V předehrávce 3. kola Premier League teď modří přivítají Aston Villu, která o víkendu vyplenila Emirates Stadium. Jenže Chelsea není Arsenal, její kádr je daleko nabitější, navíc opory jsou zdravé a ve formě. Aston Villu porazili už třikrát v řadě a soupeř si bude jistě moc dobře pamatovat loňskou návštěvu Stamford Bridge, kde dostal napráskáno 8:0! Také tehdy začala demolice už v první půli...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Chelsea - Aston Villa 1/1 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip