Články

Charleroi – Luhaňsk: domácí vykročí výhrou
article image

30.7.201

Pátý mančaft loňského ročníku belgické ligy si v 2. předkole Evropské ligy zastřílel proti izraelskému Beitaru Jeruzalém a také s ukrajinským Luhaňskem zkusí udělat krátký proces. Nebude to snadné, vykročí ale výhrou!

Po deseti letech se „Zebry“ vrátily do pohárové Evropy. Zatímco v roce 2005 okamžitě vypadly v Intertoto Cupu s finským Tampere United a ve dvojzápase se ani jednou střelecky neprosadily, letos si v 2. předkole pořádně zastřílely! Do sítě izraelského Beitaru Jeruzalém se svěřenci trenéra Mazzua trefili celkem devětkrát (5:1, 4:1) a bez problémů prošli do dalšího kola, v němž narazí na silnějšího protivníka – ukrajinský Luhaňsk. Hosté do loňska absentovali v pohárech přes čtyřicet let, v boji o Evropskou ligu si však vedli velmi dobře a stopku jim vystavil až v poslední fázi kvalifikace slavný Feyenoord, který ale notně potrápili (1:1, 3:4). Letos se tak daleko nejspíše nedostanou, belgický protivník přeci jen disponuje kvalitnějším kádrem, což platí především pro ofenzívu. Mančaft z Charleroi je kreativnější a v domácím prostředí si nemůže dovolit zaváhat, urputně bránící Luhaňsk, jenž se dlouhodobě pyšní velmi dobrou defenzívou, nakonec po boji porazí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Charleroi - Luhaňsk 1 2.19

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip