Články

Chardy J. – Pavlásek A.: český mladík vezme favoritovi set
article image

24.5.2016

Rovných sto míst na světovém žebříčku. O tolik za francouzským tenistou zaostává český mladík. Na kurtu se to musí projevit, ale Pavlásek alespoň vezme domácímu favoritovi set.

Velká grandslamová premiéra na French Open je pro prostějovského mladíka zatím tuze sladká. Sice prohrál v posledním kole kvalifikace, ale po odhlášení Federera s Monfilsem se nakonec dostal do hlavní soutěže jako tzv. lucky looser. A v prvním kole přetlačil po pětisetovém maratonu španělského kvalifikanta Carballese. „Ověřil jsem si, že mohu hrát i na této úrovni,“ jásal. Jenže ve 2. kole jej nyní čeká turnajová třicítka Chardy. Ten bude mít v zádech podporu fanoušků, navíc v areálu Rolanda Garrose už byl dvakrát v osmifinále – naposledy loni. „Ale pořád lepší, než dostat Djokoviče,“ usmál se český nebojsa. Není důvod mít obavy, své už si splnil, navíc je rozehraný z kvalifikace a na antuce to umí. Protivníka je určitě schopen hodně potrápit a nebylo by vůbec překvapením, kdyby získal alespoň jednu sadu. Na víc to ale tentokrát nejspíš stačit nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Chardy J. - Pavlásek A. 3:1 3.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip