Články

Chabarovsk – Jaroslavl: Lokomotiv soka přetlačí
article image

23.8.2016

Domácí Amur prožil loni další nepovedenou sezonu, v níž skončil bez play off. To hostujícímu Lokomotivu se dařilo nad očekávání dobře a na podařené výkony bude chtít v novém ročníku navázat. V Chabarovsku zvítězí!

Jaroslavl v minulé sezoně překvapovala parádními výkony a dokonce se s moskevským CSKA dlouho přetahovala o vítězství v Západní konferenci. V nadstavbové části už ale nezářila, když hned v prvním kole vypadla v pěti zápasech s Petrohradem. Na vině byla mizerná produktivita, vždyť ve třech duelech ani jednou neskórovala! Přes léto se tak jinak skvěle bránící Lokomotiv rozhodl posílit ofenzívu – z Jokeritu získal Brandona Kozuna, ze zámoří pak přivedl zkušeného Maxima Talbota. Domácí Amur loni znovu selhal a asi ani letos na play off nedosáhne. Vedení klubu hodně očekává od nového kouče Fakhrutdinova, jenž byl dlouho považován za největší trenérskou naději působící ve VHL. K dispozici bude mít o trochu silnější kádr než jeho předchůdce, dříve mizernou produktivitu Chabarovsku by měli pozvednout nově příchozí Kuusela a Ramstedt. Favoritem utkání jsou však hosté, kteří v gólově chudém utkání zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Chabarovsk - Jaroslavl 5,5 2/-5,5 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip