Články

Chabarovsk – CSKA: Moskvané si zastřílí
article image

5.10.2014

Armádníci válí a v případě vítězství v Chabarovsku se mohou osamostatnit na čele Západní konference KHL. Domácí po solidním startu do sezony upadli do herní krize a často inkasují, CSKA si vystřílí další triumf.

V prvních třech duelech nové sezony bodovali a dva z nich dokonce vyhráli, od té doby ale hokejisté Chabarovsku kráčí od porážky k porážce! Do utkání s CSKA tak nepůjdou ve velké pohodě, v posledních pěti zápasech ani jednou neuspěli a naposledy utrpěli debakl 2:7 doma od Nižného Novgorodu. Celkem během této herní mizérie obdrželi 23 branek a jsou týmem s vůbec nejhorší obranou v celé KHL. To není pro fanoušky Chabarovsku před utkáním s moskevským velkoklubem příliš dobrá zpráva… Hosté jsou naopak rozjetí, v nové sezoně získali 36 z 39 možných bodů a dělí se o prvenství v Západní konferenci s Petrohradem. Rivalům z SKA mohou v případě vítězství odskočit a všechny body by skutečně měli vybojovat. V posledních dvou duelech vstřelili 11 branek, z toho 4x se prosadil jejich hlavní tahoun Alexander Radulov (8+13), jenž patří mezi nejproduktivnější borce KHL. Společně s Francouzem Da Costou (10+8) či Slovákem Marušákem (7+8) bude tragickou obranu Chabarovsku od prvních minut vzájemného duelu pořádně „větrat“ a své bodové konto si znovu vylepší. CSKA zvítězí a vstřelí minimálně 4 branky! 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
2.tým - počet gólů - Chabarovsk - CSKA Moskva 3,5 + 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip